Mikroautobuso nuoma

Mercedes Benz Spinter 519 CDI – tvirtas, saugus ir ekonomiškas, todėl sėkminga kelionė garantuota. Aprūpintas pačiomis moderniausiomis saugumo sistemomis, kurios pasirūpins, kad visi keleiviai saugiai pasiektų kelionės tikslą. Mercedes Benz Spinter pasižymi erdviu keleivių salonu bei bagažo skyriumi. Jame tikrai pakanka vietos ne tik keleiviams, bet ir jų bagažui. Aukštos kokybės sėdynės tiesiog sukurtos komfortiškoms bei malonioms kelionėms. Dėl tylaus variklio salone beveik nėra jokio triukšmo.

Kodėl mikroautobusas? Todėl, kad jis patogus, manevringas, talpus, juo patogiai privažiuosite ir pravažiuosite visur, kaip ir lengvuoju automobiliu, jo nedidelės kuro sąnaudos, mažesni kelių ir kt. mokesčiai bei rinkliavos. Jis patogus bet kokioje kelionėje ir nepamainomas šventėms: vestuvėms, krikštynoms, gimtadieniams, išleistuvėms.

Tik retas keliautojas nepamilsta mūsų mikroautobuso, dažnas meiliai jį vadina mūsų autobusėlis. Gal sakysite, kad mikroautobuse mažiau vietos, todėl sunku ilgai išsėdėti. Nesutinku su Jūsų nuomone, nes ilgai sėdėti sunku tiek dideliame, tiek mažame autobuse, vaikščioti, autobusui važiuojant, draudžiama abiejuose. Keliaujant lengvuoju automobiliu – vietos dar mažiau, be to visą kelionę reikia dirbti – vairuoti, o vairavimas yra vienas pavojingiausių darbų, ststistiškai įrodyta, kad vairuotojas kas kelios sekundės patiria stresą bei įtampą.

Mikroautobusu įprastai keliauja gerai vienas kitą pažistanti kompanija, kuriuos sieja bendri interesai. Tokioje kelionėje nelaukia nemalonūs siurprizai dėl nepriimtino kaimyno elgesio ar įpročių.

Mikroautobusas puiki transporto priemonė dalykinėms kelionėms: daugelis Lietuvos verslininkų turi tamprių ryšių su Europos kompanijomis, todėl galima ne tik nuvykti pasidalinti patirtimi, bet pakeliui pravesti mokymus, supažindinti darbuotojus su kompanijos planais, pasiekimais ir pan., tam nereikia gaišti brangaus darbo laiko ar asmeninio žmonių laiko po darbo, tuo pačiu pakeliui galima aplankyti įdomias vietas, bei šauniai praleisti vakarus savoje kompanijoje, įdomioje, neįprastoje aplinkoje.

Jūsų patogumui siūlome naują, baltą, patogų 19+1+1 vietų Mercedes Benz Sprinter mikroautobusą, atitinkantį EURO5 standartą, su:

  • oro kondicionieriumi,
  • individualiu oro srauto ir apšvietimo reguliavimu,
  • vaizdo/garso (DVD/CD) sistemomis,
  • gido mikrofonu,
  • panoraminiais langais,
  • šaldytuvu,
  • reguliuojamomis sėdynėmis,
  • bagažo skyriumi.


Kontaktai pasiteiravimui:

Telefonas: +37068516709,
Telefonas: +37069986308.

El. paštas: info@knutas.lt,
El. paštas: cesoniene.rasa@gmail.com,
El. paštas: mbbusas@gmail.com.